Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині пройшли командно-штабнінавчанняз питань цивільного захисту населення

На Ізяславщині пройшли командно-штабнінавчанняз питань цивільного захисту населення

На Ізяславщині пройшли командно-штабнінавчанняз питань цивільного захисту населення

На базі Ізяславського районну 21 березня, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, були проведенікомандно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Ізяславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту в області.

Навчання відбулись під керівництвом заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Юрія Корева та першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука. У навчанні взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, ряду підприємств, установ та організацій району. Також на навчаннях були присутні представники управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

У ході навчань відбулось відпрацювання системи оповіщення Ізяславського району, роботи всієї структури цивільного захисту району.

З метою перевірки практичних дій об'єктових та районних формувань цивільного захисту Хмельницькою обласною державною адміністрацією в рамках командно-штабного навчання було проведено практичні заняттяна ПП «Ізяславмолпродукт».

Відповідно до задуму, в ході виконання робіт на ПП «Ізяславмолпродукт» стався вибух та пожежа. Внаслідок вибуху відбулося розгерметизування ємкості із аміаком та виток 2 тонни аміаку. Троє осіб постраждало.

Працівники об'єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових заходів щодо мінімізації наслідків надзвичайної ситуації. Невдовзі до місця події прибулипрацівники 13 ДПРЧ, добровільна пожежна дружина ДП «Ізяславське лісове господарство», ІВК-31; ЗВК-58, працівникиекстреної медичної допомоги, Ізяславського відділення Славутського відділу національної поліції та представники інших екстрених служб міста. Рятувальники евакуювали з осередку події умовних постраждалих, провелирозвідку та здійснили ліквідацію наслідків аварії, медики надали першу допомогу ураженим та організували їх транспортування до лікувального закладу, працівники поліції забезпечили громадську безпекута охорону території. Кожен виконавпокладені на ньогозавдання.

Після завершення тренувань було підведені підсумки, вказано основні недоліки під час проведення подібних аварійно-рятувальних робіт та наголошенона необхідності тісної взаємодії між усіма службами цивільного захисту.

Також у ході навчань було відпрацьовано роботу районної евакокомісії в умовах надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС: система оповіщення, робота проміжних та пересильних евакопунктів, організація вивезення з постраждалої зони населення через залізничну станцію Ізяслав. Зокрема було розгорнуто роботу проміжних пунктів евакуації населення на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Також було розгорнуто роботу проміжного пункту евакуації на базі Білогородського дитячого оздоровчого табору «Світанок».

За матеріалами сектору цивільного захисту населення

та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.