Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині продовжуються перевірки щодо дотримання карантинних вимог

На Ізяславщині продовжуються перевірки щодо дотримання карантинних вимог

З метою запобігання захворюванням, викликаних коронавірусом COVID-19, посилення державного нагляду та контролю за проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хворобиз урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, на Ізяславщині тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Робочі групи для проведення рейдових перевірок діють виключно у рамках закону на підставі наданих повноважень. Під час перевірок враховується як наявна наочна інформація, так і повідомлення громадян про порушення вимог карантину.

Цього тижня під пильний нагляд рейдової групи потрапили суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність у м.Ізяслав. Зокрема було перевірено ряд закладів громадського харчування, магазинів, місця стихійної торгівлі, місцевий ринок та дошкільні заклади.

На сьогодні спостерігається ріст захворюваності на COVID-19. Не можна зараз втрачати пильності, необхідно дотримуватись основних рекомендацій з протидії епідемії.

«Послаблення протиепідемічних заходів на території громади призвели до певного нехтування жителями та посадовими особами карантинних вимог та обмежень. Тому ми відновлюємо саме щоденні рейди: за незначні помилки надається можливість виправитись за короткий проміжок часу, за серйозні – припис до виконання або протокол», – повідомив начальник штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Анатолій РАДКЕВИЧ.

Під час рейду робочі групи не тільки перевіряють наявність дезінфекційних засобів, антисептиків, а також засобів індивідуального захисту у працівників, у тому числі графік прибирання, розмітки соціальної дистанції, кількість осіб у приміщенні, а й в обов’язковому порядку проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу, у ході якої суб’єкти господарювання можуть проконсультуватись із фахівцями усіх служб та відповідно усунути недоліки.

Продавці зокрема мають бути одягнені у засоби індивідуального захисту – рукавички і маски. Приміщення слід провітрювати, а поверхні дезінфікувати. Крім того, уникати скупчення людей.

У районної влади немає мети наповнити за рахунок штрафів бюджет чи перешкодити роботі бізнесу. Навпаки, для відповідального бізнесу сьогодні ми намагаємось створити усі умови повноцінної роботи. Проте сьогодні зупинити хворобу – наша спільна громадянська відповідальність.Тож закликаємо громадян: дотримуйтесь необхідних протиепідемічних вимог!

Дякуємо за розуміння! До кінця карантину такі перевірки триватимуть щоденно.

Відділ з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного

захисту та взаємодії з правоохоронними органами

955
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.