Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​На Ізяславщині побувала Оксана Ситницька

​На Ізяславщині побувала Оксана Ситницька

18 грудня із робочою поїздкою на Ізяславщині побувала заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька. В робочій поїздці її супроводжували: директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, його заступниця Тетяна Дупляк, начальник відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації Ростислав Конончук. Під час свого перебування в районі Оксана Анатоліївна відвідала Ізяславський навчально-реабілітаційний центр для дітей з нозологіями опорно-рухового апарату Хмельницької обласної ради. Директор закладу Юрій Хеленюк ознайомив гостей із системою роботи навчально-реабілітаційного центру, його матеріальною базою. Зокрема Юрій Андрійович продемонстрував навчальні, спальні корпуси, майстерні та інші корпуси. З особливою увагою було оглянуто обновлений медичний блок Ізяславського навчально-реабілітаційного центру, на що цього року було використано близько 3,5 млн.грн коштів обласного бюджету. Тут оглянули медичні кабінети, масажні кабінети та кабінети фізтерапії, ізолятор, тощо.

Також Оксана Ситницька поцікавилась організацією харчування вихованців та забезпечення збалансованості та різноманітності страв у меню дітей. Відвідуючи їдальню центру, вона передала для потреб харчоблоку нову мікрохвильову піч.

Цього дня в закладі проходили тематичні заходи з нагоди відзначення свята на честь Святого Миколая. Кожна група підготувала виступи та привітання. У залі панувала чудова атмосфера, яка подарувала святковий настрій кожному присутньому. Подарунком для вихованців від Миколая були солодощі.

На один з таких заходів завітали гості. Посадовці привітали вихованців закладу із прийдешнім святом святого Миколая.

За матеріалами Ізяславського НРЦ

151
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.