Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині нагородили волонтерів

На Ізяславщині нагородили волонтерів

На Ізяславщині нагородили волонтерів, які вже третій рік поспіль невтомно працюють задля перемоги на сході України

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. За останні три роки, волонтерський рух охопив практично усю Україну. З подіями на Майдані, а потім окупацією Криму та проведенням антитерористичної операції на Сході України волонтерство стало невід'ємною частиною нашого суспільства.

Бути волонтером — це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців. Волонтери України стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

Сьогодні вони опікуються проблемами не тільки вояків АТО, ветеранів та соціально-незахищених верств населення, а й переселенців.

Наші волонтери нерідко стають винахідниками у своєму вузькому колі, вони шукають нові шляхи для того, щоб робити свою справу швидко й оперативно – створюють їдальні на колесах, винаходять нові сплави металів, створюють роботів-розвідників та безліч інших предметів, які покликані полегшити роботу як і волонтерам, так і тим, про кого вони дбають.

Їх не можна не цінувати за бойовий дух та надихаючі промови, за тепло сердець та відданість у цьому нерідко байдужому світі. Здавалося б, волонтери уміють робити все, у них немає поняття «не знаю, не вмію, не хочу», але ж їхня щоденна праця потребує колосальних зусиль, витримки, терпіння, наполегливості, компетенції…

Ізяславщина багата на добрих і чуйних людей, які впродовж останніх трьох років щодня заповзято працюють. Їм аж ніяк не байдуже, що буде завтра, післязавтра, за рік… Кожен мешканець Ізяславського району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогу нашим захисникам.

З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів 05 грудня до райдержадміністрації було запрошено найактивніших янголів-охоронців наших воїнів, які вже не один рік поспіль невтомно працюють задля перемоги на сході України, для того, щоб просто скромно подякувати їм за їхню самопожертву та допомогу. Нажаль відзначити усіх фізично неможливо, за те, що небайдужі люди витрачають свій вільний час та енергію на благо рідної держави.

Голова райдержадміністрації Борис Яцков спільно із головою районної ради Сергієм Шлегелєм нагородили грамотами районної ради та районної державної адміністрації за вагому роль в організації матеріальної та моральної підтримки учасників Антитерористичної операції, що проводиться на Сході України, активну громадянську позицію та з нагоди цієї знаменної події ізяславських активістів Свіровського Ігоря Миколайовича; Лаврука Володимира Дмитровича; Хмиза Сергія Івановича.

Зокрема, було урочисто вручено подяку від Ізяславського районного військового комісаріату для благочинного храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорного протоієрея отця Володимира Ковальчука за небайдужість до долі інших людей та майбутнього нашої країни.

Також посадовці висловили волонтерам щиру подяку за невичерпну жагу приносити користь суспільству.

Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.