Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині із робочою поїздкою побував голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий

На Ізяславщині із робочою поїздкою побував голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий

В ході перебування в місті Ізяслав під час робочої поїздки до Ізяславського району 25 червня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий оглянув комплекс будівель палацового комплексу князів Сангушків (пам'ятки архітектури XVIII ст. національного значення, охоронний №758/1). Голова районної державної адміністрації Борис Яцков, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, завідувач сектору культури райдержадміністрації Марія Кучерук доповіли, що нещодавно було проведено комісійне обстеження даної пам'ятки за участі фахівців управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, районної державної адміністрації та Ізяславської міської ради. З метою недопущення подальшого руйнування і забезпечення збереження пам'ятки запропоновано Ізяславській міській раді прийняти її на баланс (на даний час вона знаходиться на позабалансовому обліку) з подальшим виготовленням проекту комплексу реставраційних робіт, доповів Борис Яцков. «Необхідне виділення коштів з обласного бюджету в 2018 році у сумі 450,0 тис.грн. на виготовлення проекту реставраційних робіт», — сказав очільник району.


Також В.Лозовий та Б.Яцков оглянули приміщення Ізяславського районного будинку культури. Голова районної державної адміністрації повідомив, що протягом останніх років владою району проведення комплекс робіт із ремонту приміщення. Також Борис Олександрович зазначив, що за сприяння народного депутата України Андрія Шиньковича на проведення робіт із внутрішнього ремонту та придбання обладнання було залучено кошти державного бюджету.


Особливе зацікавлення в очільника Хмельницької області викликало знайомство із експозицією Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею. Вадим Лозовий оглянув виставкові зали, картинну галерею, приміщення української світлиці. Під час відвідин музею Вадим Миколайович ознайомився із окрасою музейної колекції – копією української Першокниги – Двірецько-Пересопницьким Євангелієм, книги на якій присягають на вірність українському народу Президенти України.


Підсумовуючи своє знайомство із працівниками закладів культури та пам'ятками історії Ізяславщини голова облдержадміністрації Вадим Лозовий високо оцінив роботу працівників галузі та наголосив: «Ми маємо зробити спільними зусиллями вже від нас можливе, щоб зберегти та примножити історичну та культурну спадщину рідного краю та передати її нащадкам».

ФОТОЗВІТ


За матеріалами сектору культури районної державної адміністрації

146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.