Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині функціонує міні асфальтовий завод

На Ізяславщині функціонує міні асфальтовий завод

На території Клубівської сільської ради функціонує міні асфальтовий завод філії «Ізяславський райавтодор», що є найбільш затребуваним на сучасному ринку дорожньо-будівельних технологій. Історія існування даного закладу бере початок з 1973 року.

Це підприємство покликане зменшити гострий дефіцит асфальтобетону, що вкрай необхідний для оновлення автодоріг Ізяславщини та Хмельницької області.

Те, що в Україні розгортається масштабний ремонт доріг, асфальтовий завод відчуває на практиці. Його робота нині надзвичайно затребувана – продукцію постачають насамперед для ремонту доріг північної зони Хмельниччини, а саме: насамперед Ізяславського, а також Шепетівського, Славутського, Білогірського, Теофіпольського та Красилівського районів.

Що стосується Ізяславського району, то завдяки цьому заводу значно скорочуються витрати на проведення реконструкцій автодоріг району.

Місцеві жителі розуміють, що без потужного виробництва асфальту неможливі якісні дороги як у їхньому районі, так і в області загалом.

Крім того даний об'єкт створив робочі місця у сільському населеному пункті (завод обслуговують шестеро працівників).

У зимовий період підприємство виготовляє холодну – органно-мінеральну суміш, а з весни до осені – гарячу: асфальтово-бетонну суміш.

Це дає можливість дорожникам активно працювати над реконструкцією автомобільних доріг району, що покращить не тільки інфраструктуру території, але й створить нові робочі місця.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

за матеріалами філії «Ізяславський райавтодор»

131
RSS
Гость
20:05
Плужне--Камянка всерівно, що Київ -Чоп, особливо після того, як спалили ліс і лісовозами вбили дорогу, ЗЛОДЮГИ
Гость
20:06
А дорогу в місті так і не взмозі зробити!!!
Гость
20:07
Баригам дачі асфальтують.
Гость
20:07
Та ні, бариги бруківку полюбляють!
Гость
14:03
А від ЦРЛ до покинутого тубдиспансера ( який теж розкрадають) замість нового асфальту насипали того, що здерли на майдані, б/у асфальт в перемішку з щебнем. Дитячим транспортом взагалі не проїхати((( Все на благо суспільства(((
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.