Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На екскурсію до місцевого відділку поліції завітали школярі Михнівської ЗОШ

На екскурсію до місцевого відділку поліції завітали школярі Михнівської ЗОШ

На екскурсію до місцевого відділку поліції завітали школярі Михнівської ЗОШ

Вчора, 15 грудня, в гості до Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області завітали школярі Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вони мали можливість дізнатися про роботу поліції, як-то кажуть, зсередини.

Переступивши поріг Ізяславського відділу поліції, юні гості із неприхованою цікавістю роздивлялися все навкруги.

Із учнівською молоддю поспілкувались начальник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області підполковник поліції Олександр Паламарчук та інспектор ювенальної превенції сектору превенції Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, лейтенант поліції Михайло Гончарук.

Правоохоронці не лише розповіли дітям про минуле та сьогодення правоохоронного закладу, а й продемонстрували свою щоденну роботу.

Керівник місцевого відділення поліції зауважив, що на перший погляд може здатись, що робота поліцейського – це захоплюючі пригоди і цікаві події. Насправді, це складна і відповідальна щоденна праця, яка вимагає відповідної професійної підготовки, як фізичної, так і теоретичної. Службова етика, дотримання норм закону, вміння захистити себе та інших — це ті навички, над вдосконаленням яких захисники порядку працюють щодня.

Крім того поліцейські нагадали дітлахам про відповідальність, яка може настати в разі вчинення протиправних дій.

Але найбільшу цікавість і захоплення у мал

еньких гостей викликала демонстрація вогнепальної зброї та спецзасобів, які сьогодні у своїй службовій діяльності використовуються поліцейськими. Підлітки із задоволенням «приміряли» на себе роль сучасного копа, спорядившись у захисні бронежилети й каски, та взявши до рук зброю. З неабиякою увагою спостерігали збирання-розбирання пістолета та автомата, дуже уважно слухали про їх будову, тактико-технічні характеристики та порядок застосування.

Звичайно ж, правоохоронці не оминули нагоди провести зі школярами профілактичну бесіду стосовно відповідальності за вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень. Під час інтерактивного спілкування юні гості, наводячи приклади, задавали запитання стосовно того чи іншого конкретного випадку, та отримували максимально вичерпні відповіді.

Потім школярам провели оглядову екскурсію відділком поліції. Слід відмітити, на підлітків екскурсія справила неабияке враження.

По завершенню зустрічі діти щиро подякували правоохоронцям за цікаву екскурсію, а поліцейські у свою чергу висловили свої сподівання, що, можливо, для когось із школярів цей день відіграє певну роль і в майбутньому допоможе з вибором професії.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.