Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Донбас відправлено черговий вантаж

На Донбас відправлено черговий вантаж

Жителі Ізяславщини не припиняють підтримувати військовослужбовців на сході України.

За ініціативою настоятеля храму св.вмч. та цл.Пантелеймона м.Ізяслав (УПЦ КП) митрофорного протоієрея о.Володимира Ковальчука був організований черговий збір благодійної допомоги українським бійцям на передову в зону АТО.

Під час доброчинної акції кожний небайдужий ізяславчанинпродемонстрував приклад гідного волонтерства. До храму св.вмч. та цл.Пантелеймона міста Ізяслав громадяни доставляли все, що із щирістю готові віддавати на потреби військових: продукти харчування, консервацію, городину, інше.

Значний внесок у благодійну справу зробили і колективи навчальних закладів району – заготовлено кілька десятків відер смачних вареників.

Церковна громада Української Православної Церкви Київського Патріархату заготовила своїх фірмових сухих супів та борщів, домашніх копченостей, ковбас, голубців, пиріжків, печива, консервації, сухофруктів, тощо. Не забули і про новорічні солодощі для військових, адже свята не за горами.

Також до акції долучились окремі підприємці Ізяславщини. Цього разу особливу увагу було приділено збору теплого одягу для вояків, тим паче, що морози уже даються взнаки.

Кожен небайдужий громадянин району намагається зробити якнайбільше для хлопців, що ціною власного життя боронять майбутнє українців, цілісність і єдність країни. Під час акції зібрано близько 1,5 тонни гуманітарної допомоги, яка допоможе нашим військам у боротьбі за незалежність України.

Гуманітарний вантаж в зону АТО супроводжуватиме особисто настоятель храму св.вмч. та цл.Пантелеймона м.Ізяслав (УПЦ КП) митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук. Це вже третя його поїздка в зону АТО.

Провести у далеку дорогу священнослужителя прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко та керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк.

Сьогодні в полудень автомобіль із вантажем відбув на Схід.

Крім того цими днями членами громадської організації «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення» було відправлено медикаменти для вояків з 8 окремого полку спецпризначення. Хлопці регулярно несуть службу у східному регіоні України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.