Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На честь загиблого бійця назвали вулицю

На честь загиблого бійця назвали вулицю

Пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок. Увічнення пам`яті загиблих учасників АТО/ООС триває вже не один рік. Ізяславський район — не виняток.

У листопаді минулого року Ізяславщина отримала сумну звістку та зазнала тяжкої втрати – це смерть молодого бійця. У зоні Операції Об'єднаних сил трагічно загинув командир батареї 15 реактивного артилерійського полку, старший лейтенант та житель села Михля Лютарської сільської ради Богдан Шацький.

З метою увічнення памʼяті загиблого в зоні ООС земляка громада Лютарської сільської ради вирішила перейменувати у рідному його селі вулицю Жовтнева. Згідно рішення 42 сесії сільської ради VII скликання від 23 березня 2020 року № 12 відтепер вона носить назву вулиці Богдана Шацького.

Нагадуємо, що армієць навчався у Михлянській ЗОШ І-ІІІ ст., Шепетівській спеціалізованій школі-інтернаті, закінчив Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Залишились батьки, брат та молода дружина. Незадовго до загибелі відгуляли весілля. Та, на жаль, не судилося стати батьком, дідусем… Йому було 24 роки…

Сектор організаційної та інформаційної діяльності,

цифрового розвитку та захисту персональних

даних апарату райдержадміністрації

за матеріалами Лютарської сільської ради

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.