Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На ЧАЕС завезли російських пропагандистів: знімають фейкове кіно – Енергоатом

На ЧАЕС завезли російських пропагандистів: знімають фейкове кіно – Енергоатом

24 березня на захоплену окупантами Чорнобильську АЕС прибула група російських пропагандистів, щоб зняти нове фейкове «кіно» про роботу станції.

Джерело: Енергоатом та Держатомрегулювання у Telegram

Дослівно Енергоатом: «24 березня на захоплену росіянами Чорнобильську атомну електростанцію прибула „свіжа“ група рашистів-пропагандистів, щоб зняти чергове фейкове „кіно“ про роботу станції.

У такий спосіб загарбники хочуть переконати МАГАТЕ в „нормальності“ ядерного тероризму та приховати реальний стан справ із витоками радіації та забрудненням довкілля».

Деталі: Водночас Держатомрегулювання повідомляє, що на території ядерної пускової установки Харківського фізико-технічного інституту «Джерело нейтронів» виявили нерозірваний снаряд реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Крім того, в зоні розміщення ЯПУ «Джерело нейтронів» постійно ведуться бойові дії.
Нерозірваний «Смерч» виявили на промисловому майданчику ЯПУ 23 березня. У Держатомрегулювання зазначили, що це створює потенційну небезпеку нового вибуху в безпосередній близькості до ядерної установки.

Персонал повідомив про вибухонебезпечну знахідку відповідні служби. Але знешкодити «Смерч» наразі неможливо через постійні бойові дії у районі розташування ЯПУ «Джерело нейтронів».

У Держатомрегулювання наголосили, що «Джерело нейтронів», як і будь-яка інша ядерна установка, не розрахована на експлуатацію в умовах бойових дій. Продовження її бомбардування або обстріли можуть призвести до тяжких радіаційних наслідків із забрудненням прилеглих територій.

43
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.