Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​На базі Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов семінар керівників закладів освіти району

​На базі Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов семінар керівників закладів освіти району

Головною метою освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти є всебічний розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти цієї мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти. Як забезпечити високу якість у закладі освіти, діяльність якого багатокомпонентна і побудована на різних механізмах взаємодії? Розкриваючи сутність внутрішньої системи забезпечення якості освіти, варто звернути увагу на співвідношення таких термінів як «якість освіти» та «якість освітньої діяльності». Далеко не останнє місце у цьому напрямку роботи посідає формування освітнього середовища закладу освіти.

Саме розгляду цього питання був присвячений семінар керівників закладів освіти Ізяславського району, що відбувся 24 січня на базі Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст..

У ході семінару «Освітнє середовище закладу освіти» спікерами та модераторами було представлено напрацювання роботи колективу школи та наукові засади із окреслених напрямків. Зокрема було розглянуто такі питання: «Забезпечення безпечних та комфортних умов навчання та праці» (модератори – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Людмила Крюкова, директор Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Сопронюк); «Створення освітнього середовища вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації» (модератори – методист Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Лариса Хмиз та заступник директор Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. з виховної роботи Галина Заяць); «Формування розвивального та мотивуючого до навчання освітнього середовища» (модератори — методист районного методичного кабінету відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Галина Денисевич та заступник директора Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. з навчально-виховної роботи Ніна Семченко); «Формування інклюзивного освітнього простору» (модератори – головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Сологуб та заступник директора Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. з навчально-виховної роботи Ніна Семченко).

Окрім того учасники семінару ознайомились із осередками НУШ закладів та низкою розвивальних вправ. Педагогами школи та учнівством закладу було проведено виховний заклад з елементами тренінгу «Мій улюблений світ без насильства».

У роботі семінару окрім керівників закладів освіти району також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислав Конончук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель. Підсумовуючи підсумки семінару, вони зазначили, що якість освіти розглядається у нерозривній єдності якості процесу (діяльності) і якості результату. Якість освітнього процесу (діяльності) є невід'ємною складовою якості освіти, яка залежить від якості освітнього середовища, включає якісні і кількісні характеристики освітнього процесу, якість професійної компетентності викладачів, якість організаційно-управлінської компетентності. Кожен заклад освіти має свої особливості – тип, рівень освіти, умови діяльності, фінансування, місцезнаходження, освітня програма тощо. Усі ці складові впливають на формування для кожного окремого закладу внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.