Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мисливці та риболови Хмельниччини підбивали підсумки своєї роботи

Мисливці та риболови Хмельниччини підбивали підсумки своєї роботи

Мисливці та риболови Хмельниччини підбивали підсумки своєї роботи

Мисливці та рибалки звітують. Це вже 16 конференція УТМР, і голови районних товариств готуються розповідати про свою 7-річну роботу: скількох браконьєрів піймали «на гарячому», як відстрілювали небезпечних тварин та яка кількість нових працівників додалася до лав УТМР.

Не здобутками єдиними.За минулу каденцію члени товариства зіткнулися із перешкоджанням рибалити. До слова, в 2015-му році завершився термін договору на став Дубове 2. Міська рада його продовжила, втім обласна прокуратура відразу подала позов на скасування цієї угоди.

Втім, голова обласного товариства УТМР таки певен: незабаром будуть рибалити на Дубівському ставі. А поки що варто проконтролювати роботу у районах. До прикладу, Ізяславське товариство розширюється та набирає обертів.

Рекордсменом стала Шепетівка. У районній організації понад 700 мисливців, і вони щороку ловлять від 13 до 15 браконьєрів. А скільки ще залишається не виявлених…

Загалом, за минулу каденцію автомобільний парк обласної організації УТМР оновлено на 80 відсотків, кількість мисливців та рибалок збільшилася вдвічі, тож боротися із недобросовісними стрільцями стане значно легше.

Джерело: 33tv.com.ua

91
RSS
Гость
22:48
УХ И МРАЗЬ!!! НА ФОТО ГЛАЙНЫЙ БРАКОНЬЕР! ГДЕ ВОЕНКА ГНИДА ГДЕ КОЗЫ В ЛЕСУ ???
Коментар видалено
Коментар видалено
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.