Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ми пам’ятаємо

Ми пам’ятаємо

Микола Микитюк святкував би 27-річчя дванадцятого травня, але доля його склалася зовсім інакше.

Чотири роки тому він загинув заради нашого майбутнього. Микола був лейтенантом-піхотинцем 30-ї бригади на Сході України. Два дні під безперервними обстрілами він вивозив поранених із сусіднього батальйону. Вони досі пам'ятають свого рятівника. Тоді йому вдалося не потрапити під кулі і залишитися живим. Та, на жаль, ненадовго.

За усною вказівкою комбата Микола Микитюк повів свою роту на блокпост «Балу». Він знаходиться на перехресті трас, що з'єднують російське місто Ростов-на-Дону та наше – Дебальцево. На той час блокпост «Балу» вважався одним із найпекельніших місць на всій лінії фронту. Під командуванням Миколи хлопці до останнього тримали оборону та стримували ворожі танки. Для Миколи ж цей виїзд став останнім. Один із снарядів розірвався поряд з ним і забрав у небуття…

Та ніхто не забутий, ніщо не забуто!

«Гарнесеньке миле личко, допитливі чорні оченята, сам жвавий та працьовитий, в усьому любив порядок, твердо дотримувався свого слова, був щирим і відданим товаришем» – так відгукуються про нього рідні та друзі.

Був єдиним сином у батьків, їхньою гордістю та відрадою. Ніколи не залишався непоміченим: і в садочку, що в районі «Харчомаш», і у школі №5 ім. О. П. Онищука пам'ятають його як старанного та розумного учня, і в Академії ім. П. Сагайдачного він вирізнявся.

«Хто, як не я» – з таким девізом рухався він по життю, ним керувався під час прийняття важливого рішення. Тому й кинувся в пекло захищати рідну землю ціною власного життя.

На честь захисника перейменували вулицю, де він жив – Жовтневу, яка нині зветься Миколи Микитюка.Минають роки, але незмінним залишається одне – пам'ять… Доки вінжитиме у наших серцях, доти й пам'ять про нього не згасне.

Наталія Поплавська
132
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.