Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ми даємо знання, необхідні для успіху!

Ми даємо знання, необхідні для успіху!

Сучасний світовий автомобільний парк налічує біля 300 мільйонів автомобілів. Цього досить, щоб одночасно посадити на автомобілі все людство. Лише один цей факт дає право назвати наше століття автомобільним. У сучасних умовах роль автомобіля у будь-якій галузі господарства дуже значна, тому спеціальність “Водій автотранспортних засобів” залишається актуальною і набуває все більшого і більшого значення.

Хто з нас не мріяв сісти за кермо сучасного автомобіля, натиснути на педаль газу і майнути куди душі завгодно? Але не кожен може цю мрію втілити в життя і стати професійним водієм. Ви запитаєте: чому? Адже це так просто? А виявляється, що зовсім не просто, тому що ця професія пред’являє певні вимоги.

Цієї професії навчаються учні Плужненського ПАЛ, де вони після закінчення курсу отримують посвідчення водія автотранспортних засобів категорії “С1 і С” та можуть продовжити навчання за скороченим терміном в таких навчальних закладах:

Мирогощанський аграрний коледж за напрямком «експлуатація та ремонт механізованих систем в аграропромисловому комплексі»;

Новоушицький технікум механізації за напрямком " механізація сільського господарства";

Подільський агротехнічний університет.

Матеріальна база ліцею дозволяє викладачуДячуку В.П.та майстру виробничого навчання Оліферуку В.В. забезпечувати всі необхідні умови для отримання високих, міцних, необхідних знань, навичок, умінь.

Випускники ліцею є практично в кожній організації і компанії. Залежно від специфіки посади, вони виконують різні функції: водії-експедитори, водії-кур'єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники, пасажирські перевізники і багато що інше, вони працюють в сучасних агроформуваннях району та за його межами, проходять стажування у фермерських господарствах Англії, Данії, США.

Випускники нашого навчального закладу: Шурпіта В.С., Мірошниченко В.С., Тимощук Б.С., Башинський І.В., Горбатюк С.М., Маліновський В.С., Тимощук О.А. та інші, здобувши професію водія, на даний час працюють далекобійниками за кордоном.

Зарплата водія варіюється залежно від регіону мешкання і місця роботи. Наприклад, водії таксі в Києві отримують близько 700-800 у.о., а офісні водії на машині компанії можуть розраховувати на 400-500 у.о.Професія водія вимагає наявності водійського посвідчення необхідної категорії, щоб його отримати, потрібно пройти навчання в Плужненському ПАЛ і скласти іспит в сервісному центрі МВС. Для водія немає вікових обмежень, головне — хороший зір (який перевіряється при планових медоглядах), наявність прав потрібної категорії і знання правил дорожнього руху.

Запрошуємо на навчання в Плужненський професійний аграрний ліцей, Ізяславський район, село Плужне.

ДячуккВ.П., викладачпрофесійно – теоретичної підготовки

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.