Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мужність і відвага крізь покоління

Мужність і відвага крізь покоління

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, Президентом України встановлено День захисника України (Указ № 806 від 14 жовтня 2014 року) — свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Відповідно до постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2017 році» від 22 грудня 2016 року №1807-VIII у жовтні цьогоріч відзначається 75-ліття від початку формування Української повстанської армії, яка зробила значний внесок у боротьбу за незалежність нашої держави, продовжила нові військові та державні традиції.


У рамках комплексу районних заходів 11 жовтня в приміщенні читального залу Ізяславської центральної районної бібліотеки відбувся УРОК МУЖНОСТІ «Мужність і відвага крізь покоління» для учнів 11а, 11б та 8 класів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія». Ведучими тематичного заходу виступили учнів цього навчального закладу Денис Федулов та Анастасія Кмець. Вони наголосили, що наші мужні земляки разом з іншими вояками збройних сил України та добровольчих батальйонів боронили міста Слов'янськ, Краматорськ, Мар'їнку та інші на сході України, а окремі бійці — віддали своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.


До уваги присутніх озвучено розповіді про загиблих учасників антитерористичної операції з Ізяславщини екскурсоводами шкіл міста Ізяслав: екскурсовод Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Антонюк К. — розповідь про Цісарука Ю. М., екскурсовод Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука Демчук А. — розповідь про Кушнірука О.О., екскурсоводи Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.В.Кобернюка Ткачук Д. та Висоцький І. — розповідь про Кобернюка В.І., екскурсоводи Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» Тукало Ю. та Ліщук В. — розповідь про Микитюка М. П.

Працівниками районної книгозбірні до Дня захисника України, Дня українського козацтва було оформлено тематичні книжкові виставки літератури та інформаційних матеріалів: «Мужність і відвага крізь покоління» (до Дня козацької слави) та «Нескорені» (до 75-річчя від початку формування Української Повстанської Армії).

Під час заходу його учасники вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх тих, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні історичні періоди її існування.


За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.