Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Можливість долучитися до світу прекрасного

Можливість долучитися до світу прекрасного

Можливість долучитися до світу прекрасного

Із метою збереження національних звичаїв, традицій, промислів та ремесел українського народу, підвищення професійної майстерності Ізяславській центральній районній бібліотеці було проведено майстер-клас по ліпленню з глини.

Як зазначили працівники бібліотечного закладу «Наша бібліотека не стоїть на місці. Якщо ж раніше постійно організовувались тематичні виставки відповідної літератури про українське прикладне мистецтво, то згодом вирішили, що було би непогано навчити дітей творити такі дивовижні речі власними руками. Для проведення майстер-класу для юних відвідувачів книгозбірні було запрошено визначного майстра Ізяславщини — Василя Ляшука. Юні творчі натури настільки захопились гончарством, процес якого схожий на магію, що виникла потреба у регулярному проведенні занять. Відтепер такі уроки проводяться щосереди о 15.00 год. для дітей без вікових обмежень».

Ліпка для дітей — це набагато більше, ніж просто заняття. Це арт-терапія, котра допомагає дитині навчитися чогось нового, знайти друзів, розширити свій кругозір та коло спілкування, і найголовніше – відпочити, подолати замкнутість, страхи та будь-які інші надумані дитиною проблеми.

Ліплення з глини – надзвичайно захопливий і водночас нелегкий процес. Проте ні вік, ні можливі труднощі не лякають дітей, котрі відвідують ці заняття. Адже всім відомо, що жодна машина не зробить виріб таким неповторним, яким роблять його руки звичайної людини, особливо дитини.

На переконання Василя Володимировича з простої глини починається шлях до ремесла – до прикладу гончарства, дизайнерства, кондитерства тощо.

Юні творці із цікавістю спостерігали за діями викладача та вчились його майстерності, із задоволенням ліпили свої перші вироби за власним дизайном.

Як визнають самі діти, під час занять вони отримують, перш за все, радість спілкування в роботі, насолоду, яку відчуває в процесі виготовлення глиняних шедеврів і, найголовніше, безмежно вдячні за можливість долучитися до світу прекрасного, за отримання неоціненних знань, які стануть у пригоді їм у майбутньому.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.