Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Моя професія кравець

​Моя професія кравець

Ремесло кравця одне з найдавніших ремесел, котрі опанувала людина. Спочатку одяг був дуже простим і шився вручну, з часом крій ускладнювався, та і потреба в різноманітному, красивому вбранні збільшувалась і виробництво його поволі почало набирати масових об’ємів. Одяг є предметом першої необхідності. Адже без чого ми не можемо обійтися – так, це без одягу. Причому, потрібен він усім — від новонароджених до людей похилого віку. Та і не одна річ, а багато — на усі випадки життя. От і виходить, що люди, які створюють одяг, надзвичайно потрібні суспільству. За даними Державної служби зайнятості, професія кравця нині користується найбільшим попитом на ринку праці України. Людям, які її опанували, нескладно знайти роботу і на батьківщині і за кордоном, вони отримують хорошу заробітну плату.

26 січня 2021 року в Плужненському професійному аграрному ліцеї відбулася державна кваліфікаційна атестація учнів у формі захисту дипломних та творчих робіт із професії «Кравець» кваліфікація: четвертого розряду у випускній групі 8-Б, терміном навчання 1,5 роки.

Державна кваліфікаційна комісія проаналізувала підсумки навчальних досягнень здобувачів освіти, отримані результати за пробні кваліфікаційні роботи, заслухала захист дипломних та творчих робіт, розглянула щоденники обліку виконання «Детальної програми виробничої практики», висновки роботодавців і виробничі характеристики.

Вітаємо випускників із завершенням навчання і отриманням диплома кваліфікованого робітника по професії «Кравець».

Бажаємо Вам знайти улюблену роботу по професії і відчувати себе на роботі, як риби у воді, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина. Виявіть свої таланти і спробуйте знайти їм застосування в майбутній професії.

В добру путь, дорогі випускники, здоров’я, щастя, удачі та успіхів у трудовій діяльності!

Хто ще в активному пошуку себе, скористайтеся можливістю здобути таку чудову, творчу спеціальність!

Дорошенко І.М.,

майстриня виробничого навчання

143
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.