Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Моя країна - Україна

Моя країна - Україна

Моя країна — Україна

Кожна людина завжди із великою любов´ю і душевним трепетом згадує місце, де народилася, де минуло її дитинство. Родинне вогнище – маленька батьківщина кожної людини, де живуть її мама, тато, бабусі, дідусі, сестри, брати. І якщо скласти маленькі батьківщини кожного з нас – вийде велика держава Україна — золота, чарівна сторона. Ми висловлюємо палку любов до краю, де народилися і де живемо.

З нагоди свята у бібліотеці було проведено бібліотечний урок «Живи та міцній наша державо». Бібліотекар розповіла дітям, що Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради. Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями.

Справжні патріоти своєї неньки України залишили нам, нащадкам, свої одкровення – зізнання в любові до України. Діти вслухалися в палке, пристрасне, поетичне слово В.Сосюри «Любіть Україну» і Т.Шевченка «Заповіт». Після цього було проведено цікаву відео-мандрівку «Країна, в якій я живу». Діти змогли віртуально побувати у багатьох куточках України, відкрити для себе нові місця та дізнатися наскільки дивовижною є наша держава.

Також створено книжкову виставку «Найкраща у світі земля – це Українамоя» з поличкою «По долині жито, по горі блакить» до дня Державного прапора України.На виставці зібрані матеріали, з яких можна краще дізнатися про державні символи України.

За матеріалами Радошівської сільської ради

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.