Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мороз не став на заваді бажаючим зануритись у ополонку на Водохреща

Мороз не став на заваді бажаючим зануритись у ополонку на Водохреща

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Деякі православні в цей день бажають зануритися в ополонку. Священики та віряни йдуть до заздалегідь прорубаної ополонки як символу річки Йордан. Після того, як священик освятить воду в ополонці, триразово занурюючи хрест і читаючи молитву, бажаючі занурюються у воду з головою три рази, хрестяться і вимовляють молитву.

Для забезпечення безпечного проведення святкування 19 січня рятувальники Ізяслава традиційно організували тимчасовий рятувальний пост на міському пляжі на березі Горині, що за останні роки стало улюбленим місцем жителі Ізяслава для масового проведення заходів Водохреща.

Настоятель храму села Клубівкамитрфоорний протоієрей отець Миколай Назарчук (Ізяславськеблагочиння Хмельницької єпархії Православної Церкви України) здійснив чин великого освячення води. Після чого він благословив присутніх. Далі бажаючі змогли зануритись у воду в ополонці. Для них не стала на заваді морозна погода.

Фахівці служби порятунку слідкували за дотриманням людьми правил безпеки під час занурення у воду, попереджали про небажані наслідки, що виникають через нехтування правилами поведінки на водних об’єктах.

Свято Водохреща принесло чимало позитивних емоцій, як тим хто купався, так і тим хто за цим всім спостерігав, не наважившись зануритись у воду самим.

Сектор РДА

209
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.