Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Моніторинг раціонального використання земель – під контролем

Моніторинг раціонального використання земель – під контролем

Моніторинг раціонального використання земель – під контролем

Соціально-економічний розвиток району в значній мірі залежить від ефективного використанняземель.

На Ізяславщині розпочала роботу робоча група з моніторингу використання земель, підготовки пропозицій та надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань проведення інвентаризації земель, яка створена за дорученням голови райдержадміністрації. Очолив дану робочу групу перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

До складу групи увійшли представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі, юридичного сектору апарату райдержадміністрації, управління фінансів райдержадміністрації, організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, а також Ізяславського відділення Славутської ОДПІ.

Метою створення даної робочої групи є проведення всебічного аналізу дотримання чинного законодавства органами місцевого самоврядування щодо використання земель в Ізяславському районі. Даний аналіз надасть можливість підвищити ефективність раціонального використання та охорони земельних ресурсів, упорядкування оподаткування та орендної плати за землю.

25 травня відбулось перше засідання вищезазначеної робочої групи, під час якого було визначено Двірецьку та Борисівську сільські ради для проведення моніторингу, а також розглянуто декілька організаційних питань, а саме: надано роз'яснення порядку збору та обробки статистичної інформації щодо використання земель, щодо якості та ефективності проведення заходів з питань моніторингу використання земель, роз'яснення щодо фіксації, у разі виявлення, фактів порушення вимог діючого законодавства у частині використання земель. Крім того було узгоджено дату проведення наступного засідання.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

59
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.