Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава»

Молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава»

НПП «Мале Полісся» та Радошівське учнівське лісництво взяли участь у молодіжному етнофестивалі «Новомалинська Любава»

Нещодавно на території села Новомалин Острозького району Рівненської області відбувся молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава». В ньому взяли участь співробітники НПП «Мале Полісся»: директор Андрій Сасюк, старший науковий співробітник Марина Белінська та команда «Едельвейс», що складалася із членів Радошівського шкільного учнівського лісництва й вчителя біології Любові Придачук.

На фестивалі виступали десять команд-учасниць «Проектного табору» із Рівненщини, Волині, Хмельниччини та учасники сімейної програми «Боброва сім'я».

Протягом чотирьох фестивальних днів усі команди, учасники, гості, волонтери брали активну участь у різноманітних майстер-класах; змаганнях «Козацька забава». Вони також переглядали короткометражні фільми; подорожували екологічною стежкою «Заплавою річки Збитинка» національного природного парку «Дермансько-Острозький», де познайомилися з природою Волино-Поділля і були присутніми на встановленні штучних гніздівель для птахів співробітниками НПП «Дермансько-Острозький». А також оглянули виставки майстрів і народних умільців та ярмарок; побували на цікавій концертно-розважальній програмі етнофестивалю; взяли участь в пішій екскурсії по старовинному місту Острог.

У свою чергу співробітники національного природного парку «Мале Полісся» розповіли командам «Проектного табору» про НПП «Мале Полісся», його територію, природні особливості та багатства, про діяльність колективу НПП.

За матеріалами прес-служби НПП «Мале Полісся»

47
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.