Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​МОЛОДЬ ПРОТИ НАСИЛЛЯ!

​МОЛОДЬ ПРОТИ НАСИЛЛЯ!

Щорічно, починаючи з 1991 року, міжнароднаспільнотапідтримуєакцію «16 днівпротинасильства». З 25 листопада до 10 груднятисячігромадян та сотнідержавних і громадськихорганізацій з більшніж 100 країнсвітуактивізуютьсвоїзусиллязарадиоб’єднуючої мети: привернутиувагугромадськості до проблем зумовленихнасильством. Цьогорічдевізкампанії «Розфарбуємосвіт в помаранчевийколір: поколіннярівностівиступаєпротизґвалтувань».Плужненський професійний аграрний ліцей такожприєднався до проведеннящорічноїакції «16 днівпротинасильства». З метою привернення уваги учнів та працівників навчального закладу до проблеми насильства в сім’ї та інформування громадськості щодо роботи спеціалізованих служб підтримки практичним психологом Гончарук Г.М. та бібліотекарем Кондратюк В.С. з учнями проведено наступні заходи:

  • Тренінг з учнями «Конфлікт. Як його вирішувати?» ;
  • Флешмоб «Стоп булінг» ;
  • Засідання круглого столу «Протидія торгівлі людьми»;
  • Виховну годину«СНІД — чума 21 століття»;
  • Виховну годину «Будь обережний! Сучасне рабство», перегляд та обговорення документального фільму: «Станція призначення життя»;
  • Виставку учнівських малюнків «Я проти насилля!» ;
  • Літературну виставку «Єднаймося проти насилля!»

Пам'ятайте, якщови стали свідкомжорстокогоповодження з

дитиною на вулиці, у сусідів, в дошкільномуабозагальноосвітньомузакладі, слідзвернутися: до правоохороннихорганів, зокремаполіції, відділудлясім’ї, дітей, молоді та спорту, службу у справах дітей.

Гончарук Г.М., практичний психолог 

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.