Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Молодь обирає здоров'я»

«Молодь обирає здоров'я»

«Молодь обирає здоров'я»

7 грудня на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап VIII фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». Захід організували управління молоді та спорту і департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Хмельницький ліцей поглибленої підготовки в галузі науки, Хмельницький обласний Центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом та Хмельницький обласний Центр здоров'я.

На початку фестивалю присутніх привітав ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор Берека.

Змагання відбувалися у форматі КВК, участь у них взяли 9 команд з різних навчальних закладів Хмельниччини. Ізяславський район на конкурсі представляла команда учнів Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усі учасники відповідально готувалися до фестивалю, виготовили плакати та фотографії, присвячені здоровому способу життя. Крім того, за кількома критеріями оцінювало команди компетентне журі, зокрема, за розкриттям теми про здоровий спосіб життя та шкідливі звички.

Учасники демонстрували продуманий підхід до режисури виступу, гарну спортивну форму, хореографічні і вокальні здібності, а також яскраві костюми. Переможців, за словами представників журі, обрати було не просто, адже усі діти відповідально віднеслись до змагань.

Усі учасники фестивалю отримали подяки та цінні подарунки, а переможців відзначили грамотами та кубками.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.