Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Молодь Ізяславщини відзначила Всесвітній день здоров’я

Молодь Ізяславщини  відзначила  Всесвітній день здоров’я

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов'язана з питаннями здоров'я і проблемами його відсутності. «Буде здоров'я — решта все, додасться», — так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров'я — це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільшого рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров'я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров'я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожного дня стикаються із масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.


Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань — Всесвітній день здоров'я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров'я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я і виникла ідея проводити це міжнародне свято. До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.

Питанню профілактика захворювань та приверненню уваги до власного здоров'я, — стало основною метою проведених педагогічним та учнівським колективом Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 в цей день різноманітних акцій та заходів. Учнями закладу спільно із педагогами було підготовлено численні інформаційні матеріали, виступи шкільної агітбригади, спортивні змагання для учнів різних класів і навіть гастрольні концерти, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи

.

«Здоров'я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров'я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим — якнайшвидшого одужання. Всім нам — бути здоровими і життєрадісними!», — наголосила один з ініціаторів проведення заходів педагог-організатор Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Наталія Притульська.

У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров'я члени шкільної агітбригади «Здоровенькі були» побували із тематичними виступами у Припутнівському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів — дитячий садок», Ізяславському НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок №6», Ізяславський НВК «ЗОШ І ст. – дитячий садок №7». Кожен виступ супроводжувався великим успіхом та бурхливою підтримкою юних глядачів.

Для учнів 1-4 класів 7 квітня було підготовлено та проведено танцювальну ранкову зарядку і спортивні змагання «Веселі старти». Також вчителями фізичної культури було проведено ряд спортивних змагань: для учнів 6-5 класів змагання з волейболу, а для учнів 9-10 класів змагання з волейболу для дівчат та футболу для хлопців.

Як справедливо говорив Авіценна: «Головним скарбом життя є ні землі, які ти завоював, ні багатства, які у тебе в скринях… Головним скарбом життя є здоров'я і щоб його зберегти, треба багато знати». Як можна сміливо стверджувати, що День здоров'я, проведений в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, дав дітям багато знань та корисної інформації про здоровий спосіб життя, а спортивні змагання ще більше згуртували його учасників та зарядили їх позитивною енергією.

Бажаємо всім бути здоровими та життєрадісними!


В.Кучерук за матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

247
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.