Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Молодь Ізяславщини мандрувала з потягом "Труханівська Січ"

Молодь Ізяславщини мандрувала з потягом "Труханівська Січ"

Молодь Ізяславщини мандрувала з потягом «Труханівська Січ» (ФОТО)

У період із 9 по 24 березня поточного року група учнів 10-го класу з Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука в складі Максима Нетечи, Марії Пастух, Руслани Чайківської, Анни Маняк, Богдана Мєхонкіната вчителя Інни Гульчак стали учасниками Всеукраїнської патріотичної акції 5 Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Волонтерський агітпотяг існуєза ініціативи ряду громадських організацій, а такожза підтримки Президента України та Уряду. Цього року учасниками патріотичного потягу стали 280 осіб різного віку та сфери занять, в тому числі 70 із загальноосвітніх шкіл. За час подорожі областями нашої держави усі вони приклали неймовірні зусилля для забезпечення єдності України. У ході подорожі представники з 15 областей ознайомились з історією та видатними пам'ятками 16 міст України, вшанували пам'ять Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО, спілкувались з молоддю та представниками органів місцевого самоврядування територій, де вони побували.

В учасників подорожі залишились яскраві та неймовірні враження, з'явилося багато нових друзів. Діти та дорослі зрозуміли важливість своєї місії, відчули себе справжніми патріотами, навчились не боятись та долати труднощі, нести відповідальність за свої вчинки, не бути байдужими, вміти відстоювати свою точку зору.

Якщо ми всі разом навчимось думати і дбати не лише за себе і про себе, тоді Україна буде процвітаючою державою! В єдності наша сила! Україна понад усе в серці кожного!

Секторі інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

79
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.