Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​«Мобільний офіс» продовжує консультувати громадськість за місцем їх проживання

​«Мобільний офіс» продовжує консультувати громадськість за місцем їх проживання

У рамках реалізації державної політики у сфері соціального обслуговування в Ізяславському районі діє «Мобільний соціальний офіс».

З метою підвищення ефективності системи надання жителям Дертківської та Кунівської сільських рад соціальної підтримки та для здійснення виїзного обслуговування населення, 04 березня начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко, директор Ізяславської районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Павлюк, спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Ольга Поцілуйко, фахівець з соціальної роботи I категорії Оксана Куца провели у вищезазначених населених пунктах прийом громадян.

Перш за все відвідувачі цікавилися змінами щодо надання та перерахунку субсидій, надання соціальних послуг та допомог громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, тощо. Кожному заявнику було надано вичерпну відповідь згідно чинного законодавства на поставлене ним питання.

Користуючись нагодою, спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації Ольгою Поцілуйко було здійснено обстеження умов проживання дітей, які перебувають на обліку у служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, оскільки проживають у сім'ях, у котрих батьки ухиляються від належного виконання своїх батьківських обов'язків з виховання дітей.

Завдяки «Мобільному соціальному офісу» є можливість наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, а також підвищити поінформованість мешканців району з актуальних питань.

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.