Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Мобільний офіс» продовжує консультувати громадськість за місцем їх проживання

«Мобільний офіс» продовжує консультувати громадськість за місцем їх проживання

При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації функціонує «мобільний соціальний офіс», завдяки якому дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення та забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості громадян.

«Мобільний соціальних офіс» здійснює діяльність шляхом проведення прийому населення фахівцями безпосередньо за місцем проживання громадян.

З метою більш ефективного надання громадянам соціальної підтримки, 11 липня було здійснено черговий виїзд «мобільного соціального офісу» на територію Дертківської та Кунівської сільських рад.

Участь у роботі «мобільного офісу» взяли представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації, Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та служби у справах дітей райдержадміністрації.

На прийомі у фахівців побувало чимало мешканців вищезгаданих сільських рад. Перш за все вони цікавилися умовами переоформлення земельних паїв та спадщини, надання та перерахунку житлової субсидії, державними соціальними допомогами, переліком та шляхами отримання адміністративних послуг, тощо.

Спеціалісти «мобільного соціального офісу» надавали всім запитувачам вичерпні роз'яснення та консультації із порушених питань.

Користуючись нагодою, працівник служби у справах дітей райдержадміністрації обстежила умови проживання дітей, які перебувають на обліку у служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, оскільки проживають у сім'ях, у котрих батьки ухиляються від належного виконання своїх батьківських обов'язків з виховання дітей.

«Мобільний соціальний офіс» – це реальна допомога людям, адже завдяки його виїздам громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань за місцем проживання у найвіддаленіших селах району.


За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.