Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Мобільний офіс» продовжує консультувати громадськість

«Мобільний офіс» продовжує консультувати громадськість

На Ізяславщині триває робота «мобільного соціального офісу», яка забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання громадян. Виїзне обслуговування населення за їх місцем проживання здійснюється із залученням фахівців відповідних служб району.

Згідно графіка на IV квартал поточного року 21 жовтня 2020 року було здійснено виїзд «Мобільного соціального офісу» в населені пунктиБілівської сільської ради. Взяли участь у виїзді фахівці: директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Павлюк, фахівець із соціальної роботи 1 категорії центру соціальних служб Оксана Куца, спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Ольга Поцілуйко, заступник начальника відділу прийому заяв та документів управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Личманюк.

Під час проведення заходів до вищезгаданих фахівців звернулись місцеві жителі, котрим було надано кваліфіковані роз’яснення та консультації з різних питань, зокрема: надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, тощо.

Користуючись нагодою, службою у справах дітей районної державної адміністрації було здійснено обстеження умов проживання дітей, які перебувають на обліку у служби, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, оскільки проживають у сім’ях, у котрих батьки ухиляються від належного виконання своїх батьківських обов’язків з виховання дітей.

Управління соціального захисту населення РДА

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.