Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мобільний офіс – на допомогу жителям сільської місцевості

Мобільний офіс – на допомогу жителям сільської місцевості

Мобільний офіс – на допомогу жителям сільської місцевості

На Ізяславщині організовано роботу «мобільного соціального офісу», яка забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання громадян. Виїзне обслуговування населення за їх місцем проживання здійснюється шляхом залучення фахівців відповідних служб району.

09 серпня відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу».Цього разу візит був до сіл Ріпки (Ріпківської сільської ради) та Зубарі (Тишевицької сільської ради). Спеціалістами різних служб району у рамках «мобільного соціального офісу» надавались кваліфіковані роз´яснення та консультації з різних питань соціального характеру.

Основні питання, яке цікавило присутніх на зустрічі, — це зміни в пенсійному законодавстві та нарахування субсидій. Також фахівцями Ізяславського відділення Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області було звернуто увагу на роботу «гарячої» телефонної лінії, за якими можна отримати індивідуальні консультації. Крім того присутніх заявників цікавили й інші питання соціального характеру, на які детально надали роз'яснення інші представники соціальних служб.

Користуючись нагодою, представники служби у справах дітей при райдержадміністрації відвідали сім´ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, а представники районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – пристарілих.

За матеріалами управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.