Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Міжнародний день людей похилого віку відначали у Ліщанському державному будинку-інтернату для людей

​Міжнародний день людей похилого віку відначали у Ліщанському державному будинку-інтернату для людей

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

У цей знаменний день до Ліщанського державного будинку-інтернату для людей з особливими потребами, що став домівкою для трьох десятків людей, які потребують стороннього догляду, завітали гості, а саме вихованці-волонтери Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Ліщанського сільського голови Олександра Леха.

Очільник сільської ради спільно із дітворою побажав мешканцям закладу здоров'я, миру, добра, комфорту, радості та взаєморозуміння, а також вручив їм солодкі подарунки.

Крім того мешканцям та працівникам вищезазначеного закладу дітлахи презентували свій творчий дарунок та символ нашої Батьківщини — Державний прапор України.

Завдяки такій кількості подарунків та позитивним емоціям, в залі Ліщанського державного будинку-інтернату для людей з особливими потребами була створена атмосфера справжнього свята.

ФОТОМАТЕРІАЛИ https://drive.google.com/drive/folders/1jkxBSweJx4ziYiHRMU3ajAkONWU6AXN7?usp=sharing

За матеріалами Ліщанської сільської ради

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.