Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Міжнародний день білої тростини

Міжнародний день білої тростини

«Для багатьох із нас 15 жовтня – звичайний день календаря з нескінченними буденними турботами. Але поряд з нами є люди, для котрих ця осіння днина по-справжньому має особливе значення в їхньому житті. Адже саме 15 жовтня незрячі всього світу відзначають Міжнародний день білої тростини», — такі слова звучали від секретаря Ізяславської організації УТОС на заході, приуроченому цьому важливому дню. Крім того, вона розповіла про історію заснування цього дня та побажала присутнім життєвого оптимізму, добробуту та великого людського щастя.

Під час заходу директор громадської організації Надія Макаревич зауважила, що світова громада відзначає цей день і має на меті привернути увагу громадськості, владних структур та меценатів до проблем людей з вадами зору.

На запрошення членів УТОСу прийшли поділитися актуальною інформацією для даної категорії громадян представники управління Пенсійного фонду та територіального центру з обслуговування громадян.

Завершилася зустріч невеличкою концертною програмою. Пісенні вітання линули від Миколи Коваля, дуету гітаристів Ярослава Загаєвського та Артура Шлегеля, бандуриста Олександра Кузьмука та ведучої Анни Тимошенко.

Після завершення заходу люди з вадами зору отримали набори харчових продуктів.


За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.