Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Міжнародна акція "Тризуб це Україна" стартувала на Ізяславщині

Міжнародна акція "Тризуб це Україна" стартувала на Ізяславщині

Міжнародна акція «Тризуб це Україна» стартувала на Ізяславщині

Як вже повідомлялося на сайті районної державної адміністрації, у зв'язку з останніми подіями у світі постало питання популяризації українських національних символів. За кордоном, через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів, у зв'язку з чим стартувала Міжнародна акція «Тризуб це Україна» («Trident is Ukraine»). Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об'єднання «Співпраця: Україна-Діаспора».

Учасником акції-флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

22 лютого першими на Ізяславщині приєдналися до проведення акції- флешмобу «Тризуб це Україна» («Trident is Ukraine») працівники управління Державної казначейської служби в Ізяславському районі на чолі із начальником управління Наталією Радіцою. Участь в акції була пов'язана із презентацією в районі карти «Вишивана моя Україна», створеної працівниками казначейської служби України.

Районна державна адміністрація закликає всіх небайдужих жителів району долучитися доакції. З метою популяризації на території району її проведення на сайті районної державної адміністрації створено тематичну закладку, у якій будуть розміщені фотографії учасників флеш-мобу «Тризуб це Україна» («Trident is Ukraine»).

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

96
RSS
Гость
15:17
Немає чим займатися, одні акціі і флешмоби.Показуха
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.