Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Міць визволених з полону українців уже стала символом незламності

Міць визволених з полону українців уже стала символом незламності

З 21 вересня у понад двохсот українських родин «відпустило» серце, а у всієї України – потепліло на душі і укріпилась віра в перемогу. Увечері того дня з російського полону було визволено 215 захисників України, серед яких 31-річна наша землячка, офіцер Військово-Морських Сил Збройних Сил України Ступицька (Струтинська) Валентина Валеріївна. Від початку війни усі вони мужньо тримали оборону країни й мотивували увесь світ вірити в перемогу. Тепер звільнені українці зможуть обійняти своїх рідних і близьких. Важко уявити, скільки вони всього пережили та пройшли. Їхня міць уже стала символом незламності. З такими Героями нашу країну не здолає жоден ворог.

На жаль, не всіх наших земляків вдалось визволити з пекельного полону окупантів. Наскільки боляче не було б усвідомлювати те, що вони зараз у полоні, завжди потрібно вірити лише в найкраще. Україна за кожного свого б'ється до перемоги! Ми щиро сподіваємось, що найближчим часом усі полонені повернуться до своїх рідних та близьких, до рідного дому та найголовніше — відчують ВОЛЮ!

Валентина Ступицька перебуваламайже 6 місяців в полоні разом із своїм чоловіком-бійцем. Її вдалось визволити з того пекла, а його – на жаль, поки що ні. Її чекає курс лікування та реабілітація. Та найважливіше, щонаша героїня — жива. Рідна земля має цілющу силу, фізичні та душевні рани швидко загоїть.

Дякуємо всім, хто реалізував цю перемогу для України!

Витримки і віри всім родинам, рідні яких ще залишаються в полоні або вважаються зниклими безвісти.

Ми сильні, ми подолаємо ворога, ми неодмінно переможемо і наша держава буде єдиною.

Чекаємо на решту Героїв та Героїнь до рідної домівки!

2021
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.