Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Місця для відпочинку на Ізяславщині

​Місця для відпочинку на Ізяславщині

Літо вже почалося, отже варто задуматися над тим, куди вирушити відпочивати. Для того, щоб весело провести час не обов'язково далеко їхати, адже Ізяславщина теж вирізняється досить великою кількістю мальовничих місць. Я вирішила виокремити найпопулярніші місця для відпочинку Ізяславського району.

— Міський пляж м. Ізяслав на березі р. Горинь — найулюбленіше місце відпочинку жителів міста та його околиць. Пляж обладнаний багатьма засобами безпеки на воді, а також волейбольною площадкою. Крім того, відпочиваючі мають змогу покататися на катамаранах.

— Любителі проводити час на природі місцем відпочинку зазвичай обирають розлив р. Горинь поблизу с. Мислятин. Вони зазначають, що це місце є улюбленим через неперевершені краєвиди, можливість порибалити і відсутність великої кількості людей.

— На території ДП "Ізяславського лісового господарства" поблизу с. Радошівка розташоване спеціально облаштоване місце для відпочинку, де всі охочі можуть провести свій вільний час.

— Голубі озера — розташовані за 11 км на північний захід від міста Славути. За словами любителів відпочити саме там, найкраще з них поблизу села Стригани, де є туристична база.

Береги вкриті сосновим лісом, рідше березою. Озера глибокі, з чистою і прозорою водою. Це ідеальне місце для літнього відпочинку.

Аліна Ріжко

499
RSS
Анастасія
18:35
Чудова стаття ))
Вікторія
18:37
Дякую, Ви допомогли мені вибрати місце для відпочинку!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.