Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Міський голова Ізяслава презентував досвід громади у сфері цифрової трансформації освіти в Дубаї

Міський голова Ізяслава презентував досвід громади у сфері цифрової трансформації освіти в Дубаї

Четверта делегація голів українських громад, до складу якої увійшли міський голова Ізяслава Сергій Шлегель та Дунаївців Веліна Заяць, впродовж 10 – 14 грудня 2021 року в рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності» спільно з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти» відвідала найбільшу виставкову подію світу “EXPO 2020” в Дубаї (ОАЕ).

Під час виставки громади презентували досвід у сфері цифрової трансформації освіти, зокрема, концепцію українського павільйону “СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ”, – коментують учасники виставки.

В межах роботи українського павільйону на всесвітній виставці демонструвалися як конкретні пристрої та технології, що вже функціонують, так і речі, що більше належать до креативної індустрії – витвори мистецтва та концептуальний смарт-одяг.

Раніше виставку в Дубаї вже відвідували представники громад Хмельниччини. 13 – 17 листопада на “EXPO 2020” побували міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко, голова Судилківської сільської ради Тетяна Котик, голова Теофіпольської селищної ради Михайло Тененев, голова Солобковецької сільської ради Сергій Когут.

З 4 по 7 грудня 2021 року в складі третьої делегації голів українських громад на виставці побували: голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, мер Красилова Ніла Островська та голова Меджибізької селищної ради Олександр Ткач.

Хмельниччина Північ

254
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.