Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Міграційна служба працюватиме у штатному режимі та надаватиме адміністративні послуги

Міграційна служба працюватиме у штатному режимі та надаватиме адміністративні послуги

«Під час «червоної»карантинної зони, Міграційна служба працюватиме у штатному режимі та надаватиме адміністративні послуги мешканцям області у повному обсязі»- начальник УДМС області Олег Паньков.

  1. ОлежеМихайловичу, з 7 по 18 квітня Хмельницька область знаходиться в режимі «червоної зони». Розкажіть, будь ласка, за яким графіком роботи працюватимутьпідрозділи служби?

-Епідемічна ситуація в Україні продовжує лишатись напруженою, тим більше, що ми увійшли в число тих областей, які наразі перебувають у «червоних зонах», протеграфік роботи Міграційної служби області не змінюється, тому ми й надалі надаватимемо адміністративні послуги громадянам за умови дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

2)Якщо особа не зареєстрована на території області чи може вона звернутись до підрозділу служби для отримання адміністративних послуг?

Так, може. Адже на періоддії карантинних заходів отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки – вперше, у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або жвклеїти фото допаспортної книжечкиможна у будь-якомупідрозділіМіграційноїслужбиобластінезалежновідреєстраціїмісцяпроживання.

Однак, враховуючи суттєве загострення епідемічної небезпеки, без нагальної потреби звертатися до підрозділівМіграційноїслужби не варто. Усінеобхідніконсультаціїможнаотриматидистанційно, не ризикуючивласнимздоров'ям. Зокрема, звернутися до Управлінняможнаелектронноюпоштою, через офіційнусторінку у соціальніймережіFacebookабо у телефонному режимі. На час карантину ми посилили “гарячулінію”, щоб оперативно консультуватимешканців області з міграційнихпитань. Усіконтактнідані є на сайті ДМС України.

3) Якщо паспортний документ вже є виготовлений, або ж наприклад, особа оплатила послугу, проте не встигла нею скористатись, що робити в таких випадках?

-Однозначно не хвилюватись! В таких випадках, громадянам варто пам’ятати 3 речі, зокрема:

  • у періоддії карантину документи, які не булиотриманізаявниками, знищенню не підлягають;
  • якщопослуга ДМС уже попередньо оплачена — цієюквитанцієюможнаскористатисяпіслязакінчення карантину;
  • якщопаспортний документ вжеготовий до видачі — йогоможнаотриматипісляскасуваннякарантиннихобмежень.

4) Ви згадали про «гарячу лінію» Управління, чи можете сказати за яким номером телефону можна звертатись мешканцям області?

У разі виникнення питань, які входять до компетенції Міграційної служби, громадяни можуть звертатись на телефонну «гарячу лінію» Управління: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10. Графік роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 та у п’ятницю з 9.00 до 16.45; обідня перерва з 13.00 до 13.45.

5)А як щодо захиступрацівниківу підрозділахМіграційноїслужби?

-Нашіфахівціпід час обслуговуваннягромадянсувородотримуютьсярекомендацій МОЗ – використовуютьзасобиіндивідуальногозахисту, щобзберегтисвоєздоров’я і не наражати на небезпекуоточуючих. Усіпідрозділизабезпеченісанітайзерами, робочіповерхніелектроннихприладів для верифікації особи під час оформленнябіометричнихдокументіврегулярно обробляютьсядезінфікуючимизасобами. Окрім цього, працівниками служби на місцях постійнопроводитьсясанітарно-гігієнічна обробка службових приміщень.Ми обмежуємокількістьвідвідувачів, якіодночаснознаходяться у підрозділі. На взаємнеставленнясподіваємося і відзаявників наших послуг – користуйтесязахисноюмаскою, гумовими рукавичками.Не створюйтескупчення людей біля входу до підрозділу та пам’ятайте про необхідністьдотриманнябезпечноївідстаніміж людьми (щонайменше 1,5 метри).

Подбайте про власнубезпеку, бережіть себе та своїхрідних і будьте здорові.

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.