Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мешканці району мають відчувати підтримку та допомогу районної влади

Мешканці району мають відчувати підтримку та допомогу районної влади

Мешканці району мають відчувати підтримку та допомогу районної влади

Згідно затвердженого графіку керівництво райдержадміністрації регулярно проводить особисті прийоми громадян. Такі зустрічі із місцевими громадянами Ізяславщини необхідні для максимального наближення діяльності районної влади до потреб громадян. Адже в безпосередньому діалозі зміцнюється довіра населення до органів влади.

З метою оперативного вирішення особистих проблемних питань ізяславчан сьогодні, 17 листопада, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко провів особистий прийом громадян. Як зауважив посадовець, двері його кабінету завжди відчинені для будь-якого пересічного громадянина. Він готовий вислухати кожного та в межах своїх повноважень посприяти у вирішенні порушеного питання.

За допомогою до заступника очільника району звернулись заявники, порушуючи питання різного роду суспільних відносин та галузей. Серед тих, хто звернувся за допомогою, була матір військовослужбовця, котрий сьогодні боронить нашу Батьківщину на сході держави. На окремі питання Володимиром Борисовичем було дано вичерпні відповіді та кваліфіковані роз'яснення, по іншим питанням, які потребують більш детального вивчення та опрацювання, взято під особистий контроль посадовцем та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення. Жодне із порушених питань не залишилося поза увагою.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.