Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мешканці Хмельниччини сплатили майже дев'ять мільярдів гривень податків

Мешканці Хмельниччини сплатили майже дев'ять мільярдів гривень податків

Прогнозовані надходження перевищили на 300 мільйонів гривень.

Упродовж дев‘яти місяців 2020 року платники податків перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,7 мільярда гривень платежів. Про це повідомили у Головному управління ДПС у Хмельницькій області.

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року бюджетні відрахування зросли на 740 мільйонів гривень. Додаткові надходження склали 313 мільйонів гривень. Забезпечено збір до державної і місцевої скарбниці за усіма бюджетоформуючими податками», — йдеться у повідомленні.

Лише у вересні до дохідної частини державного бюджету додатково надійшло 77 мільйонів гривень, місцеві бюджети отримали плюс до завдання 100 мільйонів гривень.

«Позитивна динаміка податкових надходжень – це у першу чергу заслуга бізнесу, який сплачує податки і робить реальний конкретний внесок у розвиток області і країни. Сприяє цьому активна співпраця податкової служби з владою і громадою. Також позитивний результат наповнення бюджету досягається ефективним онлайн спілкуванням з підприємницькою спільнотою на предмет роз‘яснення податкових новацій, процесу реєстрації податкових накладних та інших важливих питань для розвитку бізнесу», — кажуть податківці.

Сайт "Є"

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.