Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мешканці Хмельниччини платитимуть за воду більше

Мешканці Хмельниччини платитимуть за воду більше

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, оприлюднила постанову, якою змінила порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Як наголошують в регіональному відділенні НКРЕКП, вимоги цього документа, обов'язкового до виконання усіма суб'єктами господарювання, спрямовані на стимулювання підприємств до зниження енергоємності та оптимізації організації виробничих процесів. Механізм формування тарифів передбачає зниження навантаження на державний бюджет України і одночасно повинен забезпечити стійке функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

Разом з тим, в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) України та видає ліцензії у цій сфері заявили, що дата підвищення тарифів на тепло і гарячу воду ще не встановлена, хоча й неминуча, з огляду на затверджені новації та підвищення вартості енергоносіїв і рівня мінімальної заробітної плати.

podilska.info

189
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.