Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мереживо дитячих талантів

Мереживо дитячих талантів

30 травня дружня та талановита велика родина Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»на своєму великому звітному концерті продемонструвала найкращі здобутки своїх вихованцівза 2018/2019 навчальний рік.

Саме силами педагогів Будинку творчості щорічно з іскорок талантів та збірностей запалюються маленькі та великі зірки та зірочки талантів дітей та підлітків закладів освіти Ізяславщини.

У народі кажуть, що діти – це квіти життя. А якщо це так, то силами працівників закладу щоденно плекається великий та прекрасний ботанічний сад дитячої творчості, умінь та фантазії. Адже творчість – це світ навколо нас, це краса, яка оточує світ і всі ми прагнемо долучитись до прекрасного. Тому творчість народжується завдяки таланту та наполегливій щоденній праці. І саме з квіток дитячих талантів сплітається прекраснета неповторне мереживо дитячих талантів.

На свято дитячих талантів до концертної зали Будинку творчості завітали вихованці закладу, їх батьки, рідні та друзі. Також на захід завітали: голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ростислав Конончук.

До уваги глядачів було підготовлено яскраве мистецьке дійство із найкращих номерів вихованців гуртків та творчих колективів Будинку творчості, яких підготували керівник вокального гуртка та фольклорного колективу «Калинонька» Анастасія Бухонко, акомпаніатор Тетяна Бернацька, керівник хореографічного колективу «Престиж» та драматичного гуртка «Корифец» Людмила Онищук, керівник драматичного гуртка «Дзеркало+» Світлана Захарчук.

Зворушливим моментом святкового концерту Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» була церемонія вручення свідоцтв про здобуття позашкільної освіти, які вручили голова районної ради Сергій Шлегель та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ростислав Конончук. За участь у різноманітних конкурсах, фестивалях та активну участь у житті закладу директор Будинку творчості Світлана Кушнірук вручила групі вихованців дипломи та грамоти.

ФОТОЗВІТ


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.