Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Медична реформа первинної медицини здійснюється у селах

​Медична реформа первинної медицини здійснюється у селах

Сьогодні, як і в усі часи, професія медика є однією з найблагородніших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок – зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар – життя. Така праця не можлива без самовідданості, милосердя та високого патріотизму, прояви якого зараз дуже важливі для нашої молодої України. Особливо стала зрозуміла важливість галузі в період боротьби із захворюваністю на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Напередодні відзначення професійного свята — День медичного працівника,18 червня, новий автомобіль Renault DUSTER dCi 110 4WD отримав колектив Клубівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Клубівка Ізяславського району.

Новий автомобіль вартістю 512,2 тис.грн. було придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за дольової участі у співфінансуванні (10 відсотків) коштів із районного бюджету. Він повністю відповідає критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Ключі від авто завідувачці Клубівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини ОльгаКаралаш вручив заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук. Висловлюючи слова вітання, Сергій Ткачук зазначив: «Маю надію, що таким чином нам вдасться ще більше поліпшити надання медичної послуги на селі. Наступним кроком стане початок роботи сільської амбулаторії в новому сучасному приміщенні, будівництво якого перебуває у фінальній стадії завершення будівельних робіт. Все це значно покращить справи в галузі медицини як Клубівки, так і навколишніх сіл, які обслуговуються амбулаторією”, – сказав Сергій Петрович.

Із гарною подією в житті громади жителів села Клубівки привітали: голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Клубівський сільський голова Володимир Юзина, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук, представник ТОВ «ІЗЯСЛАВТРАНСБУД», підрядної організації, що здійснює будівництво Клубівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Наталія Кирилюк.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Іван Федорчук наголосив, що зараз по всій країні реалізується політика підтримки сільської медицини. «Ми, представники влади Ізяславщини різних рівнів у плідній співпраці намагаємось зробити її більш доступною та якісною для усіх жителів району».

Завідувачка Клубівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ольга Каралаш подякувала за новий автомобіль та наголосила, що дуже приємно, коли у такий важкий для країни час заклади охорони здоров’я відчувають підтримку і турботу з боку влади. Цей новий автомобіль полегшить працю медичних працівників. Тепер сімейний лікар зможе у будь-який час та погодні умови, незважаючи на дороги, дістатись до пацієнта та надати йому необхідну медичну допомогу.

Також Сергій Ткачукознайомився із ходом будівельних робіт на новій амбулаторії.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації 

202
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.