Стоматологія
Друк на футболках і чашках

McDonald's захищає українську!

McDonald's захищає українську!

Мовна політика компанії McDonald's викликала дискусії в українських соцмережах. Все почалося з того, що, як виявилося, в Україні не можна зробити онлайн-замовлення в Макдональдзі російською: можна тільки українською або англійською.

14 червня блогер Анатолій Шарій розкритикував таку мовну політику в Telegram: «Це рішення в черговий раз підкреслює ставлення до половини населення України, що розмовляє російською».

Після цього частина користувачів українських соцмереж підтримала невдоволення відсутністю російської мови, тоді як чимало інших запустили хвилю вдячності на адресу McDonald’s за принципову мовну позицію — флешмоб #дякуюзамову.

У McDonald's наголосили, що основною мовою спілкування компанії в Україні є українська.

«Відповідно до законодавства про мову, у компанії МакДональдз в Україні основною мовою комунікації є українська.

Державною мовою ведеться вся офіційна документація, здійснюється рекламна комунікація, спілкування у соціальних мережах, наведена інформація на сайті та в куточку споживача», — повідомили BBC News Україна в пресслужбі компанії. Проте наші працівники готові перейти на російську мову, якщо їх про це попросять", — зазначають в компанії.

Політика McDonald’s оживила мовну дискусію в Україні: у соцмережах обурюються, іронізують та дякують компанії. Навіть російськомовні українці іронізують над критиками McDonald’s, пропонуючи спробувати замовити щось з меню в Європі російською мовою. «Такий же абсурд — російське меню маку в Україні», — пише Олена Доненко.

Аліна Ріжко

318
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.