Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"Майдан. Хроніка тривожних днів"

"Майдан. Хроніка тривожних днів"

«Майдан. Хроніка тривожних днів»

З метою гідного відзначення річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбувся тематичний захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи — урок гордості під назвою «Майдан. Хроніка тривожних днів» за участю учнівської молоді.

Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів стало виконання Державного Гімну України, яким розпочався захід.

Організатори заходу, працівники центральної районної бібліотеки, словом юних ведучих заходу нагадали присутнім про те, що саме 21 листопада 2013 року кращі представники українського народу повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Борців Майдану, різних за віком, віруванням та професіями, об'єднало бажання жити у вільній країні, із справедливим та світлим майбутнім.

Учасниками заходу було переглянуто коротку хроніку подій Революції Гідності. Школярі, затамувавши дихання, дивились на перебіг подій на екрані. Саме ці українські народні герої – борці Майдану — відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої майдану заслужили шану та повагу усіх співгромадян.

Проте, на жаль, чомусь за своє прагнення свободи та європейські настрої українцям доводиться платили ціною свого життя.

Під час звучання відео-проекту «Помолимось за Україну», було запалено свічку пам'яті і передано по колу з рук в руки присутніми заходу. Світло цієї свічки була даниною полеглим борцям, котрі виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави. Також полеглих було вшановано хвилиною мовчання. По завершенню заходу прозвучав гімн Небесної сотні «Пливе кача».

Крім того, під час заходу всі бажаючі мали змогу ознайомитися із матеріалами друкованих та періодичних видань, які відображають події на Майдані під час Революції Гідності.

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.