Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мати повноцінну щасливу родину – це найщедріший дар від долі

Мати повноцінну щасливу родину – це найщедріший дар від долі

Традиційно щороку в Україні 8 липня відзначається відносно молоде свято – День родини, яке бере свій початок з 2012 року у відповідності з Указом Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» від 30.12.2011 року №1209/2011.

Родина плекає морально ідейні, духовні цінності, пов'язані з базовими поняттями – рід, родичі, родовід, родина, родинознавство, народ. Родинне виховання – це перевірений віками досвід національного виховання дітей в сім'ї; є джерелом формування світогляду, глибоких людських почуттів, любові до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошани, рідної мови, історії, культури, трудової підготовки та фізичного змужніння.

З метою популяризації сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій та виховання дітей в родинному колі по населених пунктах району регулярно проводяться різноманітні пізнавально-виховні заходи (семінари, наради, зустрічі, тощо) службою у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Вищезазначені підрозділи намагаються створити таку атмосферу в родинних стосунках, щоб діти вбирали наче губки із сприятливого середовища найважливіші людські цінності. Теплі і дружні стосунки в сім'ї, які закладені в міцний і надійний фундамент, завжди допоможуть вистояти в складні часи, з легкістю подолати всі проблеми і негаразди, розвіяти в пил смуток і тривогу. Саме сім'я є тією основою, на якій все будується і все тримається.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.