Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Матір військового з Ізяславщини віддала шахраям усі заощадження, щоб «визволити сина з полону»

Матір військового з Ізяславщини віддала шахраям усі заощадження, щоб «визволити сина з полону»

Загалом останніми днями від шахраїв постраждало кілька жителів Шепетівського району.

Шахрайську схему «ваш син у біді» зловмисники адаптували до умов війни. Вони почали звертатися до батьків військовослужбовців і розповідати, що їх діти у полоні. Для визволення з пазурів ворога потрібні гроші. Від таких цинічних шахраїв днями постраждала жителька Хмельниччини. Деталі розповіли співробітники Шепетівського районного управління поліції.

За їх словами, матері військовослужбовця Збройних Сил України, яка живе в одному зі сіл Ізяславщини, у соціальній мережі написав невідомий. Він запропонував їй перерахувати кошти, мовляв, для «звільнення її сина з полону». Тож жінка перерахувала зловмиснику усі гроші, які мала на той час. А саме — 12 тисяч гривень. Лише згодом виявилося, що їй набрехали про сина.

Ще три випадки шахрайства правоохоронці зафіксували у Славуті, Нетішині й Шепетівці. Однак зловмисники використовували більш «класичні» схеми.

«У Славуті псевдооператори під приводом активізації сім-карти заволоділи 7 тисячами гривень. Псевдобанкіри ошукали жительку Нетішина на 53 тисячі гривень. А мешканка Шепетівки втратила 9 тисяч 500 гривень, ставши жертвою махінацій з орендою житла», — зазначили у секторі комунікації Шепетівського районного управління поліції.

Сайт "Є"

332
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.