Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Матеріально-технічна база ізяславських рятувальників поповнилась

Матеріально-технічна база ізяславських рятувальників поповнилась

Матеріально-технічна база ізяславських рятувальників поповнилась

новим сучасним аварійно-рятувальнимобладнанням

ДСНС України не даремно має гасло «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», адже воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод — ось далеко не повний перелік рятівників 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області. Ці мужні людицілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завдяки вмілим, професійним діям рятувальників оберігається найцінніше, що у нас є – життя.

Щоб покращити бойову готовність рятувальників, а також захистити населення від надзвичайних ситуацій і зберегти їх життя, потрібно регулярно покращувати матеріально-технічне забезпечення пожежно-рятувальної частини району.

Тому, 14 грудня, Ізяславському пожежно-рятувальному підрозділу було урочисто вручено таке вкрай необхідне сучасне аварійно-рятувальне обладнання — три бензооприскувачі «FORTE» для гасіння лісових пожеж,5 комплектів теплозахисного одягу та бензопилу STIHL MS361. Дане обладнання було закуплено у рамках районної Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Ізяславського району. Для цього з районного бюджету було виділено відповідні кошти.

Відтепер бійцям 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області вище перелічені речі значно полегшать виконувати належним чином роботу.

Головний рятувальник району Віктор Матвійчук висловив щиру вдячність за підтримку особового складу та розуміння потреб пожежно-рятувального підрозділу. А також запевнив, що його підлеглі й надалі сумлінно виконуватимуть свій обов'язок, але відтепер вже із сучасним обладнанням та засобами захисту.

За матеріаламиІзяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.