Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Масова розсилка смс від «Ukraine»: хто і навіщо збирає історії українців про війну

Масова розсилка смс від «Ukraine»: хто і навіщо збирає історії українців про війну

До розсилок треба ставитися з обережністю, але цього разу все безпечно.

Українці масово отримали смс-повідомлення від «Ukraine» з текстом «Розкажи свою історію війни – світ має знати правду! #МояВійна». Як повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики, це запрошення – НЕ спам та НЕ спосіб збору персональних даних.

Міжнародну платформу #МояВійна створили Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis». З її допомогою кожен українець, як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці факти рідними для них мовами і висловити свою підтримку Україні реальними діями.

На платформу, крім історії, можна додати відео або фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.

Усі кореспонденти проходитимуть модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи, організатори та партнери проєкту були впевнені, що це написали реальні люди.

Як це працює?

Як пише спільнота журналістів НотаЄнота, наразі проєкт знаходиться на стадії Beta-тестування, є можливість авторизації через Фейсбук та Гугл, можна заповнити профіль користувача, публікувати пости — тексти, зображення, відео з Ютубу. Є відео із поясненнями, як правильно заповнити профіль та додати свої історії. У профілях інших користувачів можна залишати власні реакції.

Наразі на сайті 842 історії, які мають 148 909 переглядів.

У майбутньому на платформі має з’явитися система зручних хештегів, просунена система сортування, пошук за іменем користувача, переклад історій на будь-яку мову, колекції найпопулярніших історій, телеграм-канал, а також залучення коштів для ЗСУ.

Сайт "Є"

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.