Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мандрівка у добу лицарства

Мандрівка у добу лицарства

В останні дні літа 2018 року учасники гуртка козацького гарту «Радигаст», що діє у Великорадогощанській ЗОШ І-ІІ ступенів, отримали чудову нагоду здійснити мандрівку у часи Середньовіччя. Так-так, вам не почулось, бо саме мандрівкою у минуле можна назвати двохденне таборування поруч із наметами лицарів у справжніх обладунках, споглядання лицарських боїв, яскравого файєр-шоу, розучування середньовічних танців.

Не випадково вже вдруге джури та дани Великорадогощанського січового товариства разом зі своїм наставником Миколою Мельником отримують запрошення організаторів середньовічного фестивалю «СтарконFEST» взяти участь у цікавому дійстві, адже історичні реконструкції з козацького поєдинку, які готують гуртківці, викликають жвавий інтерес у людей різного віку. Тож знову показові виступи з козацького поєдинку, козацькі забави, які влаштували наші хлопці та дівчата, привернули увагу учасників та гостей фестивалю, багато хто і собі захотів позмагатися і, звичайно, скуштувати козацького кулішу.

Поїздка, сповнена яскравих вражень, напередодні початку нового навчального року – чудовий стимул для усіх дітей, адже участь у роботі гуртка козацького гарту – це не тільки гарна можливість для поглиблення знань, фізичного та морального загартування, а й добра нагода «людей подивитись та себе показати».


За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.