Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Магнітна буря вийшла на пік небезпеки: як пережити

Магнітна буря вийшла на пік небезпеки: як пережити

Найпотужніші магнітних бурі в червні 2021 виходять на свій максимум за силою удару. Найближчі дні стануть серйозним випробуванням для здоров'я.

Магнітна буря, яка розпочалася 14 червня, сьогодні досягла свого піку: протягом дня сила удару буде досягати п'яти балів.

Магнітна буря 17 червня 2021, як і очікувалося, стане піком найсильнішого геомагнітного удару місяця. Планетарний індекс рвоне до позначки 20, а сила удару буде утримуватися на п'ятибальному рівні як мінімум всю першу половину дня. До вечора інтенсивність магнітної бурі повинна опуститися до чотирьох-трьох балів.

П'ятниця ще буде неспокійним днем: магнітна буря 18 червня 2021 буде вже не такою інтенсивною, але планетарний індекс все ще буде досить високим (12, за даними NASA), а сила удару – три-чотири бали протягом дня.

По суті, в п'ятницю ми будемо «розгрібати» наслідки метеоударів всіх попередніх днів: навіть здорові люди можуть скаржитися на занепад сил, неуважність, дратівливість (або навпаки – апатію). Захочеться спокійно відіспатися і відлежатися. Не варто підбадьорювати себе кофеїном або чимось солоденьким — краще випити трав'яного чаю і з'їсти фруктів. Увечері лікарі радять прогулятися і прийняти теплу ванну. І спокійно відновитися на вихідних.

Останній істотний удар по метеозалежним людям цьго місяця очікується 26-го числа. Магнітна буря 26 червня 2021 буде досить слабкою: на піку сила її удару не повинна перевищити трьох балів.

Підвищений тиск: симптоми і що робити, якщо у людини високий тиск

«Главред»

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.