Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Люк, який нікому не належить

Люк, який нікому не належить

Життя містян у небезпеці, а міська влада не бере цього до уваги. Клопотання про каналізаційний люк, який загрожує довкіллю та життю людей, вже рік не можуть вирішити. Він знаходиться по вулиці Заславській, поряд з торгівельним центром «Поділля». Жителі бояться, що незабаром він провалиться під землю. Окрім того, поряд тротуар, де щодня проходить безліч людей та бігають діти. Небезпека очевидна, проте ніхто не квапиться вирішувати цю проблему. У відповідь обуреним мешканцям комунальники невинно розводять руками, мовляв, люк їм не належить. Виявляється, багато речей у нашій державі нікому не належать, коли настає час їх ремонтувати.

Мабуть, люди повинні самі ремонтувати люк, аби убезпечити своє життя. Нещодавно так і сталося. Мешканці наполягли та комунальники накрили його бетонною кришкою. Проте довго вона не проіснувала. Поряд знаходиться продуктовий магазин, до якого часто під'їжджають вантажівки. Вони і зруйнували кришку люка.

Ми звернулися до інстанцій, які теоретично повинні відповідати за люки у місті. Директор водоканалу Микола Олександрович Поліщук, запевняє, що цей люк їхній установі не належить: «Комунальне підприємство «Ізяславводоканал» обслуговує житлові будинки з централізованим водопроводом та каналізацією. Всі інші житлові будинки, без централізованої каналізації з вигребними ямами (септиками), відносяться до ЖЕКу та інших організацій. Тобто ми лише займаємося очисткою цих люків від відходів.».

У відповідь на це, директор ЖЕКу Віктор Юхимович Бадрах, розповів, що цей каналізаційний люк вони теж не обслуговують: «Швидше за все, він належить водоканалу. Наші люки закінчуються біля місця першого колодязя на випуску з будинку.»

Міська рада теж не може розібратися кому випаде честь накрити каналізаційний люк кришкою. Відповідальність також перекладають на власницю продуктового магазину, до якого постійно їздять вантажівки. Подейкують, що цей каналізаційний люк збирається ремонтувати вона. Навіть кришку замовили. Тепер залишається чекати, коли її встановлять у призначеному місці.

Будемо вірити, що це не пусті слова. Бо виходить, що створив Бог землю і каналізаційний люк на старому місці, а у власність нікому не передав. І нам залишається лише надіятися. Надіятися, що цю проблему дуже швидко вирішать і до того часу ніхто не постраждає.


Наталія Поплавська

94
RSS
Гость
22:48
А поскидати їх всіх в той колодязь і хай с.ки вже там рішають чий він…
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.